Sıkça Sorulan Sorular
Okulposteri.net Güvenilirmi? Neden sizden alışveriş yapmalıyım?

''www.okulposteri.net'' Kaan Dijital Kuruluşudur.

Profesyonel grafik ve montaj ekibimiz ile alışagelmiş  okul duvarlarınızı, okul kapılarınızı, doğru renk ve profesyonel tasarımlarımız ile donatmaktayız.Kalite ve Profesyonellik anlayışımızda görünenden daha çok iddialıyız.Bu iddiamızı boşa çıkarmamak için firma olarak vaktimizden , nakitimizden ve uykularımızdan fedakarlık ediyoruz.Sizlerinde bunları elealarak bizi tercih etmenin doğru bir karar olduğunu anlayacaksınız.

Okulposteri (KaanDijital) Ailesi olarak Sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız.

Satın aldığımız ürünler bana kaç günde ulaşır?

Sitemizde yer alan çalışmalar hazır rafta bekleyen ürünler değillerdir. Binlerce görselin hazır halde bekletilmesi teknik açıdan da mümkün değildir. Sipariş üzerine talep edilen çalışmalar hazırlanır ve kargoya verilir. Ürünlerin teslim süresi ödeme alındıktan sonra ortalama minimum 2 maksimum 7 iş günüdür. Fakat ürünlerin boyutları üretim seçeneklerine göre değişiklik gösterebilir. Here ürünün teslimat süresi ürünlerin açıklama bölümünde belirtilmiştir. Ayrıca kargo firmasından kaynaklanan gecikme ve problemlerden dolayı sorumluluk kabul edilmez.

Okulumuzu, binamızı, sizin görsellerinizle dekore etmek istiyoruz, gelip ölçü alıyor musunuz?

Satışını yaptığımız ürünler, belli ölçülerde hazırlanarak satışa sunulmaktadır. Alana göre çalışma yapmadığımızdan dolayı ölçü almamızı gerektirecek bir durum da yoktur. Dolayısıyla gelip ölçü almıyoruz. Böyle bir hizmete zaten, sizin de ihtiyacınız bulunmamaktadır.

Not: Komple duvar giydirme , cam giydirme ölçüde farklılık gösteren durumlarda yalnız Ankara İçi olmak kayıdıyla keşif ekibimizi yönlendiriyoruz.

Dekota uygulama ne demektir?

Dekota dediğimiz ürün farklı kalınlıklarda uygulanan plastik/köpük benzeri sert bir malzemedir. Çalışmalar, yüksek kalitede folyoya basıldıktan sonra dilerseniz laminasyonla kaplanır ve bu malzemenin üzerine sıvanır. Büyük ebatlarda 3mm, küçük ebatlarda 5mm, özel kesimli ürünlerde ise 1 cm kalınlıkta dekota kullanılarak hazırlanır. 

Beğendiğim herhangi bir görselin dijital çalışmasını alabilir miyim?

Sitemizde yer alan posterler, duvar kağıtları, tablolar ve diğer tüm dekoratif çalışmalar için baskı dosyalarının dijital olarak verilmesi / satılması sözkonusu değildir.

Satın aldığımız ürünlerin montajını yapıyor musunuz?

Satın aldığınız ürünlerin fiyatlarına montaj fiyatı dahil değildir. Ürünlerin montajı kolay ve ekstra profesyonellik gerektirmemektedir. Adet olarak yüksek siparişlerde, talep edilmesi halinde işçilik ve yol masrafları alıcı tarafından karşılanmak üzere montaj ekibi gönderilebilir.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Korkut reis Mah. Necatibey Cad. Ankara kapalı çarşı 8/2 Sıhhıye/ANK

0505 117 13 00
destek@okulposteri.net
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.