Hakkımızda

''www.okulposteri.net''  Kaan Dijital Kuruluşudur. 

Kuruluş Tarihi : 2010

Okul Posteri(Kaan Dijital) bugun ; 8 grafiker , 2 keşif , 10 montaj ekibiyle Türkiyenin her noktasına hizmet sunmaktadır.Yeni firma anlayışımızla , müşterilerimizin tüm kritik konularına ve fırsatlarına odaklanmaktadır.En yeni teknoloji ve sektörün en tecrübeli personelleriyle birlikte, sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayacak teknik alt yapı ve donanıma sahiptir.

 

Kurucumuz ;

Kaan Demirşah ÜSTÜN diyor ki;

Profesyonel grafik ve montaj ekibimiz ile alışagelmiş  okul duvarlarınızı, okul kapılarınızı, doğru renk ve profesyonel tasarımlarımız ile donatmaktayız.Kalite ve Profesyonellik anlayışımızda görünenden daha çok iddialıyız.Bu iddiamızı boşa çıkarmamak için firma olarak vaktimizden , nakitimizden ve uykularımızdan fedakarlık ediyoruz.Sizlerinde bunları ele alarak bizi tercih etmenin doğru bir karar olduğunu anlayacaksınız.

Okulposteri (KaanDijital) Ailesi olarak Sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Korkut reis Mah. Necatibey Cad. Ankara kapalı çarşı 8/2 Sıhhıye/ANK

0505 117 13 00
destek@okulposteri.net
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.